Akce Tip
Kód: 78

Anticelulitidni masáž

Neohodnoceno
400 Kč
Masáž krásných nohou 

Anticelulitidní masáž, nazývaná také masáž krásných nohou, zabraňuje ukládání tukových buněk na nesprávných místech, rozbíjí shluky tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží a eliminuje 2 vnitřní příčiny vzniku celulitidy:

  1. nedostatečné prokrvování postižené oblasti,
  2. špatnou cirkulaci lymfatického systému.

 

Díky masáži jsou buňky lépe zásobovány výživnými látkami a kyslíkem, z organizmu se rychleji odplavují škodlivé látky, takže staré "celulitidní hrbolky" mizí a nové se již netvoří. Aby byla masáž v odstraňování celulitidy účinná, musíte ji podstupovat pravidelně a dlouhodobě.

Pozor, neplést si masáž lymfatickou, která je velmi jemná s masáží anticelulitidovou !!!

50 minut

 

Na základě výzkumů je dokázáno, že výtažky z papriky, capsaicin, pomáhají rozpouštět tuk, který je uložený v tkáních a to podporuje hubnutí. Pravidelným používáním pomáhá obnovovat unavenou a stárnoucí pokožku, čistí cévy a lymfatický systém. Masáž je i vhodná jako podpora při hubnutí.

Provádí se cca 15 min. každá strana nohy celkem přibližně hodinu.Nejproblematičtější partie jsou,hýždě a zadní strana stehen.  Masáž se provádí v rychlejším tempu, značným tlakem, aby došlo k maximálnímu možnému rozrušení tukových buněk.

 

50 minut