Masáže Věčná síla lidských doteků

Masáž dokáže uvolnit tělo, ale i nabudit mysl. Proč je tato metoda tak účinná a žádoucí? Jaké jsou vlastně její druhy? Nepodceňujte péči o svou tělesnou schránku. Masáž vychází z doteku, který je sám o sobě pro tělo i mysl léčebným. Pokud k tomu přiřadíme další ozdravné techniky, tělo se poté lépe regeneruje.

 
300
101013001010

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Masáž končetin Kód: 67/ZEN

  Naše ruce jsou pro nás důležité. Masáž celých rukou, je příjemná a uvolní dlaň, prsty, zápěstí i předloktí po celodenní námaze. Odstraňuje bolesti a preventivně působí proti vzniku onemocnění jako je syndrom karpálního tunelu.

  Masáž nohou uvolňuje chodidla, Achillovu šlachu, koleno, svaly lýtkové a stehenní.

  45 minut

   

  od 300 Kč
 • Masáž lávovými kameny Tip Kód: 76

  Technika pocházející z Havajských ostrovů využívá nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo a zároveň dokážou odstraňovat bolest a negativní energii. Teplo které vychází z vulkanických kamenů a masáž vás zbaví stresu a napětí.

  50 minut.

   

  350 Kč
 • Záda + šíje Kód: 59/PRO

  Uvolňuje od bolesti hlavy a krční páteře. Záda jsou největší tělesnou plochou a zároveň představují společně se šijí a rameny, místo nejčastější bolesti a napětí. Masáž odstraňuje následky psychické i fyzické zátěže. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a svalstvo zádové je zatuhlé jednostrannou zátěží, zablokované v důsledku námahy či prudkým pohybem, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače.

   

  60minut.

  od 350 Kč
 • celulitida Kód: 78

  Masáž krásných nohou

  Anticelulitidní masáž, nazývaná také masáž krásných nohou, zabraňuje ukládání tukových buněk na nesprávných místech, rozbíjí shluky tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží a eliminuje 2 vnitřní příčiny vzniku celulitidy:

  1. nedostatečné prokrvování postižené oblasti,
  2. špatnou cirkulaci lymfatického systému.

   

  Díky masáži jsou buňky lépe zásobovány výživnými látkami a kyslíkem, z organizmu se rychleji odplavují škodlivé látky, takže staré "celulitidní hrbolky" mizí a nové se již netvoří. Aby byla masáž v odstraňování celulitidy účinná, musíte ji podstupovat pravidelně a dlouhodobě.

  Pozor, neplést si masáž lymfatickou, která je velmi jemná s masáží anticelulitidovou !!!

  60 minut

  400 Kč
 • 6495566 15a83e Tip Kód: 84/ZEN

  Celotělová masáž je tradiční prověřena procedura vhodná opravdu pro každého. Je výjimečná svou univerzálnosti a komplexním účinkem na lidské tělo. Vychutnejte si cca 90 minut celotělové péče, zahrnující masáž zad, šíje, ramen a nohou.

   Masáž vás odvede od každodenního stereotypu a je také silně osvěžující a omlazující.

  90 minut

   

  od 700 Kč
 • Celotělová masáž + rašelinový zábal Tip Novinka Kód: 70/ZEN

  Je výbornou relaxační metodou na uvolnění nashromážděného napětí v celém těle.Vhodně doplňuje fyzické aktivity a napomáha k urychlení regeneraci svalů.

     Relaxační celotělová masáž pomáhá zbavit jednotlivé svalové partie bolesti, únavy a napětí. Zlepšuje místní prokrvení a tím i výživu kůže a podkoží. Všeobecně je relaxační masáž prováděna, pomalejším tempem, zlehka a má výrazně uklidňující účinek. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.
  Jedná se o velmi účinnou proceduru, která se uplatňuje při bolestech svalů a kloubů.
   
  • masáž šíje, ramen, zad, rukou a nohou
  • rašelinový zábal na záda nebo na ramena i nohy (dle domluvy)
  • délka masáže je 90 minut + zábal cca 20 minut, celkem cca 120 minut
  • nápoj zdarma
  120 min.
   

  od 860 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem