Neohodnoceno

Anticelulitidni masáž

Masáž krásných nohou 

Anticelulitidní masáž, nazývaná také masáž krásných nohou, zabraňuje ukládání tukových buněk na nesprávných místech, rozbíjí shluky tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží a eliminuje 2 vnitřní příčiny vzniku celulitidy:

  1. nedostatečné prokrvování postižené oblasti,
  2. špatnou cirkulaci lymfatického systému.

 

Díky masáži jsou buňky lépe zásobovány výživnými látkami a kyslíkem, z organizmu se rychleji odplavují škodlivé látky, takže staré "celulitidní hrbolky" mizí a nové se již netvoří. Aby byla masáž v odstraňování celulitidy účinná, musíte ji podstupovat pravidelně a dlouhodobě.

Pozor, neplést si masáž lymfatickou, která je velmi jemná s masáží anticelulitidovou !!!

50 minut

 

400 Kč
celulitida
Tip

Na základě výzkumů je dokázáno, že výtažky z papriky, capsaicin, pomáhají rozpouštět tuk, který je uložený v tkáních a to podporuje hubnutí. Pravidelným používáním pomáhá obnovovat unavenou a stárnoucí pokožku, čistí cévy a lymfatický systém. Masáž je i vhodná jako podpora při hubnutí.

Provádí se cca 15 min. každá strana nohy celkem přibližně hodinu.Nejproblematičtější partie jsou,hýždě a zadní strana stehen.  Masáž se provádí v rychlejším tempu, značným tlakem, aby došlo k maximálnímu možnému rozrušení tukových buněk.

 

50 minut